Tombola


Výtěžek tomboly bude sloužit k nákupu pomůcek do vybraných porodnic

Čeká na Vás spousta nádherných cen. Máte se opravdu na co těšit!

Děkuji všem štědrým dárcům. Velmi si vážíme každého dárku, který jste do tomboly věnovali a tím podpořili nákup pomůcek pro větší komfort žen u porodu.


Porodní asistentka ze Znojemské porodnice Lea Braunerová věnovala do tomboly svoji péči!

Hlavní cenou tomboly se tedy stává poukaz na individuální péči PA Ley Braunerové v průběhu těhotenství a u porodu.

Tak tahle výhra oprvadu stojí za to!

Ze srdce Leoně děkuji a už teď závidím výherkyni/výherci. :)

Tak toto jsem já, Ilona Pánková, za Jemné Zrození  přihazuji do tomboly poukaz na víkendový kurz kompletní předporodní přípravy pro páry či jednotlivce. Poukaz platný na kurz v Třebíči s platností 12 měsíců.

www.ilonapankova.cz

www.jemnezrozeni.cz


VATANAI

Výrobce kvalitních, českých šátků na nošení dětí věnoval do tomboly úžasný a skvělý šátek:

Snivci Durance Cotolinoví

Snivci nesoucí se nad matně temněmodročernou řekou vinoucí se šalvějově zelenými údolími.

Silný, nosný, decentní šátek.

Složení: 76%bavlna, 24% len

Velikost 6

SOCIONIKA

V tombole můžete vyhrát také 2 poukazy na seminář ZÁKLADY SEBEPOZNÁVÁNÍ v termínu, který si vyberete!

Dnešní výchova a školský systém nás nutí vyvíjet úsilí hlavně na naše slabiny a stát se tzv. "universálními bytostmi." Že každý je jiný si všimneme jistě všichni. Socionika je nauka zabývající se rozdíly v tom, jak jednotliví lidé vnímají svět. Zjednodušeně zkoumá jazyk naší mysli. Někdo např. více přemýšlí v číslech a datech, další člověk může být emotivní, někdo nemá rád změny, jiný člověk lépe vnímá tělo, chutě atd.
Socionika objevuje u člověka jeho silné stránky, ve kterých vyniká, a zároveň ho upozorní, kterým oblastem by se měl vyhnout a delegovat je. Vychází z práce C.G. Junga, který v lidské psychice objevil základní mechanismy. V partnerství a v rodině zlepšuje vzájemné porozumění, mezilidské vztahy a snaží se rozvíjet vrozené talenty u dětí.
A jak to děláme?Principy socioniky učíme na otevřených seminářích a silné a slabé stránky u dospělých a dětí zjišťujeme na osobních konzultacích.
Proč je dobré znát principy socioniky?Protože znát sama sebe, možnosti a talenty u svých dětí nám pomáhá ve vzájemném pochopení a porozumění. Nebudete se zlobit na děti nebo rodiče, že některé pro vás základní věci nedokážou. Pochopíte, že vám "to" někteří nedělají schválně. Socionika nám umožňuje naše nejsilnější vlastnosti rozpoznat a rozvíjet a tím se realizovat v oblastech, které jsou pro nás přirozené. Díky tomu získáváme větší sebedůvěru a zároveň se učíme přenechávat jiné činnosti těm, kteří je zvládnou "levou zadní".

Další cena v naší tombole je poukaz na rodinné focení  v hodnotě 1200kč! 

Fotit Vás bude tato báječná Nikol Dědinová, fotografka, máma 3 dětí, která dělá mnoho věcí "jinak". Své zaměstnání se snaží skloubit dohromady s mateřstvím a tak se často stane, že jí ve fotostudiu její děti pomáhají. Mezi její nejoblíbenější fotografický styl patří Life Style, při kterém fotografuje miminka v pohodlí jejich domova a díky tomu nenarušuje láskyplné rodinné soužití.

JSem tak vděčná! Nikol děkuji za tak krásnou cenu.


https://www.facebook.com/nikoldedinova


https://www.nikoldedinova.at1. Sada opalovací kosmetiky v hodnotě 1200kč

2. Dárkový poukaz na nákup výrobků značky Vitallaria v hodnotě 500kč

Tyto ceny věnovala do tomboly Adéla Telekiová, majitelka značky Vitellaria, máma dvou malých holčiček, která se snaží nejen udělat svět hezčí její kosmetikou, ale také jít dobrým příkladem svému okolí a hlavně svým dětem, aby ta další generace byla zase o kousíček blíž přírodě a taky vzájemnému respektu a porozumění. Kromě výroby kosmetiky také ráda háčkuje, šije, zajímá se o zdravý životní styl. Adéla se učí se žít víc v souladu s přírodou a zajímá se o ekologii a zerowaste.

https://www.vitellaria.cz

3 poukázky v hodnotě 500Kč věnovala Marcela Eller, majitelka obchodu Ze Země.

Krásu nosíme v sobě, my jsme země. Toto je motto znojemského obchodu a e-shopu Ze Země. Zodpovědného obchodu s výběrem nejkvalitnější organické, přírodní kosmetiky a ekodrogerie na trhu. Majitelka Marcela Eller pracovala 12 let jako kosmetička a své znalosti z praxe předává do obchodu. Funkční kosmetika je i ta přírodní. Jen je potřeba vybrat tu správnou.


https://ze-zeme.cz/

Klasická homeopatka Hana Poukarová věnovala do tomboly 3 její knížky Odpověď je klasická homeopatie.

Hledáte knihu, díky které se zorientujete v homeopatii? Takovou, která vám ukáže, jak uzdravit vaše tělo šetrným způsobem z nemocí fyzických i psychických, akutních i chronických? Pak jste tu správně! Tato kniha vám udělá v homeopatii jasno.

Děkuji ♥


https://www.hanapoukarova.cz/produkt/odpoved-je-klasicka-homeopatie/3 x rodinné vstupné pro 4 osoby do Labyrintu - rodinného zábavního parku.

Labyrint je vybudován ve zrekonstruované zámecké sýpce. Ve čtyřech patrech najdete velký prolézací labyrint s toboganem, klouzačkami a trampolínou, nafukovacího krokodýla, šlapací autíčka, multifunkční hřiště, velký batolecí koutek, prolézací domeček a bludiště, hrací stoly na airhockey, stolní fotbálek, stolní tenis, lanové prvky, dřevěné kostky a obří legokostky a další zábavu. Posedět můžete v našem barovém občerstvení. Zábavu si u nás užijí děti od batolátek až po dospěláky. Většina atrakcí je přístupná také dospělým.Najdete nás v Třebíči naproti Lihovaru - Nad Zámkem 1174. www.labyrint-trebic.cz

facebook: Labyrint Třebíč

Dárkový poukaz v hodnotě 800kč pro Vás do tomboly nachystala Eva Šoukalová, majitelka internetového obchodu Bosé nožky.

"Náš obchod je zaměřený především na barefoot obuv pro děti. V nabídce máme i minimalistickou obuv pro dospělé.

Věříme, že děti potřebují pro správný vývin nožiček, co nejvíce chodit naboso. A pokud to není možné, je zde barefoot obuv, která nohu chrání, a zároveň poskytuje nohám téměř stejnou volnost pohybu, jako když jsou bosé.

Barefoot boty jsou velmi ohebné, noha v nich cítí terén, poskytují dostatečný prostor pro prsty a mají žádný nebo minimální rozdíl výšky podrážky mezi špičkou a patou."


https://www.bosenozky.cz/
Eva Tomenendalová majitelka třebíčského obchůdku Dítě Luny, věnovala do tomboly poukaz na nákup v hodnotě 500kč.


https://www.diteluny.czPorodní asistentka Romana Daňhelová z porodnice Jihalava věnovala do tomboly poukaz na předporodní kurz.

Tento kurz je vhodný pro ženy, či páry od 34 tt.

Dozvíte se co dělat, když se začne "něco dít", kdy vyrazit do porodnice, co si můžete vzít s sebou a co se bude dít po příjezdu do porodnice. Proberete také informované souhlasy a pokud budete chtít můžete již sepsat porodopis a matriku. Součástí kurzu jsou také informace o tom, co pro sebe a miminko můžete udělat již v těhotenství , aby byla velká šance, že porod proběhne podle Vašich představ (cvičení, úlevové polohy v těhotenství a za porodu, masáž hráze, Aniball, vag.napářka...).

Pokud to umožní situace na por.sále, půjdeme se samozřejmě podívat na porodní sály a odd šestinedělí. Bude i prostor na dotazy a případně probrání PP.


Lucie Matějíčková je máma dvou krásných chlapečků. Vlastní prožitek mateřství a síla jejich porodů ji přivedly k touze věnovat se jako dula ženám v tomto křehkém životním období.

"Jako kreativní dušička své sny, plány a své ženské já často zobrazuji i na papíře, proto jsem nakreslila a nechala zpracovat tyto krásné produkty, které bych chtěla nabídnout do tomboly plné dalších úžasných cen. Těším se na ty z vás, které si rozmazlím během jemné rebozo masáže a u přípravy ženské bylinné napářky. Vaše Lucie"

Lucie do tomboly přidala krásné ceny, Motivační omalovánky, bloky, ale také poukazy na péči pro ženy a to v podobě ŹENSKÉ REBOZO MASÁŽE a pečování v podobé ŽENSKÉ BYLINNÉ NAPÁŘKY.


Dobroty v třebíčském VEGE BISTRU bude moci ochutnat pokud vyhrajete jeden ze dvou dárkových poukazů. :)


https://www.luckys.cz/vege/index.php


Mimo to, že mi pomáhá s festivalem rodičovství, tak mi dnes Michaela Nahodilová přinesla tyto dvě nádherné výhry.

Můžete se tedy těšit na nákrčník od Vatanai a háčkovanou, zateplovací hvězdu k nošení dětí.

MuDr. Lenka Danielová, neuroložka věnující se spánku dětí nám do tombloy dala další krásnou cenu!

Individuální služby pro jednu osobu. Lenka Vám namíchá Bachovky přímo na míru, podle Vašich potřeb.


https://www.facebook.com/S-l%C3%A1skou-k-d%C4%9Btem-i-sob%C4%9B-Lenka-Danielov%C3%A1-233829920299950/


Firma STEAMY.CZ věnovala do tomboly 2x 12 dávek bylinné směsi Pravidelná očista a 1x Porodní balíček!

"V roce 2016 jsem v souvislosti s rozšiřováním svých vědomostí v oblasti porodnictví narazila u mexických porodních babiček na techniku vaginálního napařování. Tehdy to bylo v souvislosti s poporodním hojením ženy. Čím více informací jsem se snažila nalézt, tím častěji jsem narážela na pozitivní přínosy napářky v běžném životě ženy, nejen tedy ženy po porodu. A tak jsem se rozhodla ji v běžném životě taky vyzkoušet."

Teď můžete vyzkoušet i Vy!MOYO - Řekni to náramkem

Krásné náramky pro mámu a dceru.

MOYO výroba šperků z těch nejkvalitnějších materiálů, různých tvarů, stylů i barev.

Moyo náramky jsou na jakoukoliv příležitost a opravdu pro každého, některé jsou elegantní, jiné hravé nebo extravagantní.

"Věřím, že pokud mám víru v sebe, vytrvale na sobě pracuji a v každém šperku nechám kousek sebe, vybuduji značku, na kterou budu hrdá."

Jedinečná vybarvovací afirmační kniha pro období těhotenství a při přípravě na porod je další cenou v tombole od Jemného Zrození. V knize najdete krásné vizualizační ilustrace, afirmace a tipy pro klidné těhotenství a porod. Vybarvovací kniha Vám nabízí možnost vytvořit krásnou vzpomínku na Vaše těhotenství a porod. Celá rodina se může do tohoto tvoření zapojit. Doufáme, že ilustrace pro Vás budou inspirací a jejich vybarvování odpočinkovou činností.

32 stran informací a kreseb s afirmacemi


https://drive.google.comDíky Martině Hnátové máme v tombole spoustu parádních cen také pro děti.

Vaše děti se budou radovat z výher od firmy Ravensburger.

Je jich opravdu spousta, seznam zvládnu zveřejnit až později.

Moc děkuji!


https://www.ravensburger.com/rkc-cz/index.htmlDatlové pokušení a další poukaz v naší tombole, tentokrát na nákup naprosto famozních navíc zdravých dobrot v hodnotě 200kč.

Datlové dobroty dále do tomboly věnují 2 poukazy na slevu na nákup v hodnotě 20%

Děkujeme!

Další výhry v tombole:

Levandulové oleje (Iw Novotná), domácí marmelády a výrobky (Lucie Horálková), keramická soška (Jana Kocourková Weignerová), mýdelničky (Lucynda Mia), maliníkový domácí čaj, víno Vinný sklep Dohnal z Lechovic

Všem, opravdu všem bych chtěla ještě jednou poděkovat. Vážím si Vaší podpory a pomoci. Jste úžasní. ♥

(postupně co ceny přibývají budu vkládat)

Každá drobná cena v tombole je úžasná, originální a s láskou vyrobená. ♥