O mně...

Jsem mámou třech báječných dětí. Společně s dětmi, partnerem a jedním stafbullíčkem žijeme v maličkém, stařičkém židovském domečku.

Věnuji se budoucím rodičům, provázím ženy v průběhu těhotenství, podporuji je u porodu a také v šestinedělí. Společně s budoucími rodiči hledáme právě tu jejich nejpříjemnější cestu rodičovstvím.

Hlavním tématem je pro mě úcta, respekt a láska pro každou ženu, každého muže, každé dítě.... Pro každou rodinu. Podporuji rodiče v uvědomění si a uchopení jejich vlastní zodpovědnosti, v jejich sebejistotě a společné síle. Důležitou část mé práce vnímám v navedení partnerů na opravdu partnerskou cestu, aby u porodu nestála žena a muž, ale aby tam stáli společně a vzájemně si důvěřovali.

Cítím, že je důležité, ať už si vyberete jakoukoli cestu rodičovstvím, jít po ní klidně, sebejistě a bez očekávání. Dovolte si s čistým svědomím dělat chyby, ale rozhodujte se opravdu podle svého nejlepšího svědomí a vědomí na základě ověřených, objektivních informací, ne na základě strachu.

Od roku 2016 jsem lektorkou hypnoporodu Jemného Zrození, specialistkou Nazep a jsem také laktační poradkyní Mamila o.z.

V roce 2016 jsem zorganizovala putovní výstavu: Cestu mateřstvím s úctou, respektem a láskou, původní plán putování výstavy po celém Česku, byl jeden rok. Nakonec byl o výstavu takový zájem, že jsem s ní vydržela putovat téměř roky dva. Nyní si dává výstava pauzu a odpočívá. Putovní výstavu momentálně vystřídal časoprostor příjemných aktivit v Třebíči - Mezi světy, kde probíhají víkendové kurzy Jemného Zrození, Semináře šestinedělí, přednášky, setkávání těhotných žen, relaxační večery a spoustu vzdělávacích, nebo prostě jen příjemných akcí.

Jsem organizátorkou Světového týdne respektu k porodu v Třebíči a také festivalu pro rodiče RODIČ - ofst - VÍ.