Monika Valová

Mgr. Monika Valová Podporuje ženy jako dula, laktační poradkyně a terapeut ženské bylinné napářky. Je spoluzakladatelka Steamy.cz - firmy, která se zabývá šířením osvěty v oblasti ženského bylinného napařování, distribuce a vývoje profesionálních pomůcek.

Ženská bylinná napářka je známá stovky let napříč celým světem. Jde o jednoduchý a velice funkční způsob, jak prohřát ženské orgány, obrátit pozornost na sebe a naučit se pravidelně ve svém životě relaxovat.
Díky účinkům tepla dochází k otevření pórů vulvy a vpuštění účinných látek bylin přímo do těla ženy. Díky tomu bylinná napářka ženské tělo pročisťuje a podporuje jeho samoléčebné procesy.
Napářka pomáhá ke sladění menstruačního cyklu, k odstranění PMS a jeho neblahých projevů, k čištění dělohy a tím i menstruační krve. Může také ženu provázet na její cestě za otěhotněním, porodem, být součásti její poporodní obnovy, a také klimakteria.
Na přednášce se naučíte, jak si ženskou bylinnou napářku připravit, jaké bylinky do ní použít, jak často a kdy si ji dopřát s ohledem na měsíční cyklus a fáze ženského života. Jak a proč ji včlenit do své pravidelné měsíční hygieny a jak se při ní uvolnit a užít si ji.


https://www.steamy.cz/