Kapka lásky

Individuálně míchané krémy do kterých jsem se bláznivě zamilovala. Krémy mají naprosto úžasné a unikátní složení, podle Vašich individuálních potřeb. Hlavní ingrediencí je 100% bio složka ♥ vyrobená přímo vaším tělem. Krémy obsahují bio oleje, vosky i ostatní složky. Jsou čistě přírodní. Hlavní sílu krému tvoří dle výběru buď vzácné kolostrum, mateřské mléko, nebo placenta.

Krémy KAPKA LÁSKY 

Tyto unikátní krémy jsou zvláště účinné při kožních problémech z důvodu bohatého hormonálního obsahu. DHEA, přirozený steroid, prohormon, který zesiluje účinky stávajících hormonů a kortizoly placenty, stabilizují nálady. Dají se využít také při bolestivé, silné menstruaci jemným vmasírováním do podbřišku.

Krémy jsou míchány z těch nejkvalitnějších olejů, které mohou pomoci léčit infikovanou kůži. Měsíček, placenta, levandule, zinek a další složky jsou ideálním přírodním prostředkem na opruzený zadeček a mnoho dalších dráždivých, zánětlivých stavů kůže.

Krémy lze účinně použít k redukci příznaků jizev a popálenin. Krém z placenty je bohatý na estrogen, který zvyšuje kolagen a v pokožce progesteron, který zabraňuje zhroucení kolagenu. Placentové proteiny z kraví nebo ovčí placenty, jsou často používány v komerčních anti-aging krémech. Krém se snadno vstřebává do pokožky, což umožňuje dýchání pokožky. Je jemný a uklidňující. Do krémů pro ženy jsou přidávány různé oleje a vosky podporující pevnost a hydrataci pokožky. V krémech je přidán také vitamín E a jedna úplně tajná složka. :) Pokožka ženy je po použití nádherně jemná a zářivá. Krémy a balzámy se uchovávají ideálně v chladu, jejich trvanlivost je minimálně 12 měsíců ode dne výroby. Ale věřte mi 12 měsíců Vám rozhodně nevydrží, zamilujete si ho.

Krémy jsou míchány vždy po předchozí konzultaci, není možné je vyrábět sériově. Složení krémů je naprosto unikátní a v podstatě nikdy není totožné. Rozhodující je účel konkrétního krému, ale také věk spotřebitele.

Můžete si být jisti, že složení krémů je té nejvyšší kvality, většina složek je v BIO kvalitě. Produkty jsou čistě přírodní. 

Z placenty je možné vyrobit krémy téměř kdykoli, máte li tinkturu, nebo esenci. Z mateřského mléka po celou dobu kojení. Ale pokud byste měli zájem o výrobky ze zázračného kolostra, myslete na to, že je potřeba odchytit (odstříkat) cca 10 - 15ml před porodem, nebo v prvních dnech po porodu.

Do těchto krémů jsem se opravdově zamilovala, jejich individuální složení, vůně a hlavně neskutečné účinky. Péče tak jemná a laskavá k pokožce ženy i miminka až se mi tají dech. 

Ceník:

120 ml - 750kč

160 ml - 950kč

200ml - 1150kč

250ml - 1400kč

300ml - 1600kč

+ cena zásilkovny


Tinktura

750ml - 900kč

1500ml - 1600kč

Výroba tinktury trvá 6 týdnů.

+ 7 kč /km, nebo cena zásilkovny

Protože placenta obsahuje vitamíny, minerály, hormony a kmenové buňky je velmi dobrým prostředkem na posílení imunity. Použití zahrnuje kašel, ucpaný nos, poruchy trávení, stresové události, pozitivně ovlivňuje hormonální výkyvy, snižuje úzkosti, stabilizuje náladu. Velmi výrazně redukuje příznaky PMS a příznaky menopauzy. Nevyužívá se denně, ale pouze v případě nutnosti.

10 - 40 kapek do pití dle potřeby. V případě potřeby rychlého účinku lze nakapat přímo pod jazyk. Trvanlivost je doživotní. 


Kapsle RAW/TCM

Počet kapslí je individuální, odvíjí se od velikosti placenty.

Zpracování placenty do kapslí - 2700kč + cestovné 7 kč na km, nebo cena zásilkovny

Kapsle tradiční čínskou medicínou se nejlépe hodí k dlouhodobému užívání, kdy cílem je snížit poporodní deprese a dostat tělo přirozeně zpět do dobré fyzické kondice. Syrové kapsle se využívají z důvodu většího udržení enzymů, než při zpracování TCM. Využívají se dlouhodobě, podporují velmi intenzivně krvetvorbu.

Kapsle jsou malým zázrakem pro ženy v průběhu šestinedělí. Doplňují do těla vše, o co tělo ženy porodem přišlo. Velmi přirozeně. Tělo se snáze a rychleji regeneruje a hojí. Mají vliv také na psychickou pohodu ženy.

Dávkování je taktéž velmi individuální, každá žena musí vyzkoušet a zjistit si svoji ideální dávku. Většina žen bere od 1 kapsle denně po 3 x denně 2 kapsle. Pro velký obsah železa se nedoporučuje suplementace železa. TCM se nedoporučují užívat v průběhu horečky vyšší než 38°C. 


Z placenty je možné vyrobit také homeopatika. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. 
ilona.punk@gmail.cz