Hana Poukarová

KLASICKÁ HOMEOPATIE

PŘIROZENÉ ŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍCH POTÍŽÍ PRO CELOU RODINU

Hana Poukarová přednáší, konzultuje a věnuje se i publikační činnosti v oblasti klasické homeopatie. Je absolventkou Prague College of Classical Homeopathy a International Academy of Classical Homeopathy v Řecku. Má zkušenosti s prací i studiem oborů týkajících se zdravotnictví a před 3 lety strávila část léta i na homeopatických klinikách v africké Keni.

Hana je autorkou knihy Odpověď je klasická homeopatie, kterou přiveze na festival s sebou. Budete mít možnost do knížky nahlédnout a samozřejmě si ji i zakoupit.

Alternativní medicína a homeopatie speciálně dnes zažívají boom. Během této přednášky vás naučím orientovat se v nepřeberném množství informací, které se o homeopatii můžete na internetu či v knihách dočíst. Mým cílem je, abyste se vyznali v celé řadě homeopatických směrů, které vznikají, a mýtů, které o homeopatii kolují. Důležité pro mě je, abyste si odnesli základní přehled o tom, jak může homeopatie účinně pomoci vám i celé vaší rodině a uměli jste její principy zařadit do svého běžného života.


https://www.hanapoukarova.cz/