David a Gábina Kovářovi


Trojnásobný táta, který byl přítomný u našich obou zcela odlišných porodů. U toho prvního jsem byl opravdu jen přítomný. Na druhý porod jsme se vědomě připravovali už před početím a po celé těhotenství. A výsledek stojí za to. Muž může hrát v těhotenství i při porodu mnohem důležitější roli, než která je mu dnešní společností přisuzována. Porod je první zásadní mezník života každého z nás a výrazně ovlivňuje vše co následuje. Proto provádím spolu se svou ženou páry vědomou přípravou na početí, těhotenstvím a porodem, a věřím, že tam přispívám k lepší budoucnosti nás všech.


Mužské kruhy - Tátou srdcem
Přijďte se vzájemně inspirovat, podpořit, sdílet radosti i starosti běžných dní do kruhu mužů, tátů (zasloužilých, čestvých nebo nastávajících). Dotkneme se vnitřní síly, která nám pomůže být sami sebou a díky tomu i láskyplným a respektujícím tátou a partnerem. Síly přecházející z generace na generaci, jež se postupně proměňuje a vyvíjí. Síly, kterou nosíme neustále s sebou, ale jen málo z nás si jí je vědomých a využívá ji. Na věku nezáleží, jestli je pro Tebe téma otcovství zajímavé, jsi v kruhu vítán.

Těším se na Tebe.
David


https://darzivota.cz/Průvodkyně na cestě k vědomému radostnému prožívání ženství, mateřství, rodičovství, partnerství; autorka projektu Dar života a propagátorka přirozeného samičího porodu, který iniciuje šťastnou naplněnou sebevědomou ženu; dula; máma 3 dětí. Gabriela inspiruje svým prožitkem dvou zcela odlišných porodů (domácí lotosový/císařský řez, s podporou muže/bez podpory, ve své ženské síle/odevzdaná systému).

Gábina a David Kovářovi

Rodiči od začátku spolu.

Beseda na téma proč být rodiči od začátku spolu a co to znamená. Co můžeme "našim" dětem nabídnout a třeba si je tak i přitáhnout do života. Věnovat se můžeme čemukoliv co Tě zajímá rodičovství, partnerství nebo bytí v dnešním světě z pohledu ženy i muže a to s otevřeností a nadhledem. Jste-li ve vztahu, bude skvělé, přijdete-li oba. Řada zážitků a poznání je mezi partnery těžko přenositelná. Jsou věci, které děláme každý zvlášť a je to dobře, ale na naší besedu přijďte spolu ;-)


https://darzivota.cz/