Dětský koutek - program

10:00 - 10:50

DIVADLO UTEK

"Pohádka o Stříbském lese"

"Originální loutková pohádka pro děti i dospělé - podaří se králi Egonovi ochránit svou dceru Lidušku před nástrahami tajemného lesa? Jestli ano nebo ne se dozvíte v pohádce o lásce, strachu a lesní moudrosti. V hlavních rolích loutky řezbáře Viktora Valeše ze Lhánic"

Více na: https://www.tranzan.cz/cs/tranzanie/divadlo-utek/

11:00 - 11:50

DOVÁDĚNÍ S KYTAROU

S kytarou si děti budou moci zazpívat a zadovádět se Silvií Syrovou.

Silvie je máma, manželka a skvělá učitelka, baví ji být sama sebou a tvořit program malým dětem. Mimo učení dětí ve škole také vede spoustu volnočasových aktivit. Vaše děti se s ní rozhodně nebudou nudit.

12:00 - 12:50

ZDRAVÉ ZOUBKY

Čistý zub se nekazí

Po poledni přijde čas na besedu s Ivou Česnekovou Sehnálkovou o tom, proč se čisté zuby nekazí.

Iva je nadšená dentální hygienistka a hravou formou dětem. Ukáže na plyšových zvířátkách, jak probíhá preventivní prohlídka. Vysvětlí jak vzniká zubní kaz a které jídlo a pití zoubkům prospívá či naopak škodí.

Děti si poslechnou Pohádku O dvou zoubcích u které uvidí, jak zoubky správně vyčistit. Děti si čuštění budou moct vyzkoušet na plyšových zvířátkách.

Pro zájemce bude na konci možnost nechat si obarvit zubní pla


13:00 - 15:50

TANČÍCÍ KOSTKY

Lego education

Programy LEGO EDUCATION se specializují na děti 3-14 let a zahrnují systém integrovaného vzdělávání matematiky, fyziky, mechaniky, informačních technologii a robotiky.
Zatím co třiletí a čtyřletí objevují svět kolem sebe: rodinu, zvířata, jídlo Pětiletí a šestiletí už pomalu začnou řešit, k čemu fungují stroje a mechanismy, nebo k čemu je například ozubené kolo, a co přesně potřebuji, aby něco roztočili nebo jinak rozpohybovali.
LEGO EDUCATION následně pokračuje s programy robotiky, které jsou stále oblíbenější po celém světě. Programy První robot začínají se sedmiletými dětmi. Cokoliv si děti sestaví, muže být propojeno s počítačem USB kabelem a celý mechanismus jsme snadno schopni naprogramovat. Od základních mechanismů se tak postupně dostáváme už k sofistikovaným a multifunkčním robotům. Od osmi let děti využívají sady Mindstorms, které pro ně znamenají výzvu každičkého aspektu své práce, od tvořívosti po preciznost.
Kroužky LEGO EDUCATION probíhají v RODINNÉM CENTRU DAMIJÁN které je volnočasovým centrem pro rodiny s dětmi předškolního a mladšího školního věku. Vybavená hrací místnost pro batolata a menší děti (skluzavka s míčky, odrážedla, kuchyňka, obchod .... ). Zábava pro předškolní a mladší školní děti v podobě tobogánu s balonky, lezecká stěna, air hockey, stolní fotbálek ..... Kavárna s možnosti teplého a studeného občerstvení pro děti a rodiče. Přebalovací koutek a šatna.
PŘIPRAVTE NAZAPOMENUTELNOU NAROZENINOVOU OSLAVU .... pronájem herny s kavárnu na rodinné oslavy s možnosti vlastního občerstveni...
Rodinné centrum Damijan dále připravuje rozšíření nabídky v podobě VIRTUALNÍ REALITY - technologie umožňující uživateli ocitnout se v simulovaném prostředí. Virtuální realita vytváří iluzi skutečného světa, nebo fiktivního světa počítačových her. Jde zejména o vytváření vizuálního, někdy sluchového, hmatoveho či jiného zážitku budícícho subjektivní dojem skutečnosti pomoci různých zařízení připojených k výpočetní jednotce, která realistické vjemy pro uživatele generuje.
V rodinném centru Damijan je možné také přihlásit se do JAZYKOVÉ ŠKOLY INTERACT - angličtina Vás bude s námi bavit, od první hodiny budete mluvit, přestanete se bát dělat chyby, nebudete muset dělat domácí úkoly .... Výuka angličtiny pomoci metody Direct - jedna se o přímou, řízenou konverzační metodu.
Kontakty :
Tančící kostky : Monika Hotová 606 766 464, info@tancicikostky.cz
Rodinné centrum DAMIJÁN : Vendula Dobešová 725 258 965, info@damijan.cz
Jazyková škola INTERACT : Radek Vranča, Dis. 777 801 344, info@anglictinabeznudy.cz

16:00 - 16:50

DIVADLO UTEK

"Pohádka o Stříbském lese"

"Originální loutková pohádka pro děti i dospělé - podaří se králi Egonovi ochránit svou dceru Lidušku před nástrahami tajemného lesa? Jestli ano nebo ne se dozvíte v pohádce o lásce, strachu a lesní moudrosti. V hlavních rolích loutky řezbáře Viktora Valeše ze Lhánic"

Více na: https://www.tranzan.cz/cs/tranzanie/divadlo-utek/

17:00 - 17:50

DOVÁDĚNÍ S KYTAROU

V podvečerním čase se Vašim dětem bude věnovat úžasná žena Bc. Martina Matuščinová.

Martina si s Vašimi dětmi zahraje na kytaru, zazpívá a zatančí a zadovádí, Vaše děti si ji doslova zamilují.

A protože bude mít Martina na festivalu také svůj stánek, kam se za ní budete moci zastavit, tak tady pár slov:

Martina je certifikovaná poporodní dula České asociace dul

Pomáhá ženám projít šestinedělím a raným mateřstvím. Je tu pro ženy na tomto křehkém začátku jako podpora, pomocná ruka a snaží se pro ženu zajistit přívětivé prostředí pro regeneraci jejího těla po porodu a také vytvořit nerušený čas pro sbližování s novým členem rodiny. Jejím přáním je podpořit nově zrozenou matku v jejich mateřských kompetencích a být tu pro ni kdykoliv potřebuje na cestě k sebevědomému mateřství. Martina také plánuje doprovázet ženy i k porodům.

Je maminka dvou úžasných dětí, které ji učí, posouvají dál a díky tak silným zážitkům s nimi, je tu s otevřeným srdcem i pro Vás

 https://kvety-rodiny.webnode.cz/
.