Kurzy, přednášky a setkání

Podpora v průběhu těhotenství, u porodu a v šestinedělí probíhá vždy podle potřeb rodičů. Nedokážu Vám předem říct, kolik můj "balíček" obsahuje setkání a kolik hodin společně strávíme. Jsou ženy, pro které je dostačující setkat se před porodem pouze jednou, ale jsou také ženy, které potřebují setkávání každých 14 dní. Pokud si vyberete jako Vaši podporu mě, nečekejte předem daná pravidla. Vše budeme přizpůsobovat průběžně, podle Vašich požadavků a potřeb, abyste se cítili co nejlépe, klidně a bezpečně. Myslím, že jak se budete cítit a co budete potřebovat, předem určit nedokážeme a proto volím cestu věčné improvizace. :)
Zpravidla podporuji a doprovázím rodiče, kteří prošli kurzem Jemného Zrození.
Pokud si nejste jisti, jestli jsem ta pravá pro doprovod k Vašemu zrození rodiny, kontaktujte mě. Dohodneme setkání, probereme Vaše představy a zjistíme, jestli zrovna já budu mít tu čest stát při Vašem boku v průběhu porodu Vašeho miminka. Je pro mě maximálně důležité abychom si lidsky opravdu sedli a abychom se společně cítili dobře.

Víkendové kurzy kompletní předporodní přípravy s hypnoporodem Jemného Zrození
Veškeré informace ke kurzům naleznete na www.jemnezrozeni.cz

Jsem lektorkou pro kraj Vysočina, od ledna 2020 budete moci kurzy se mnou navštívit pouze v Třebíči.

Z termínů mých kurzů můžete vybírat zde:

https://jemnezrozeni.cz/terminy/?filter-course=&filter-locality=&filter-lecturer=82


Kurzy Jemného Zrození vnímám jako naprosto úžasné, jejich atmosféru, jejich sílu, jejich podporu...

Na kurzu spolu strávíme 2 dny během kterých se Vám budu snažit odpovědět na otázky které kolem porodu máte. Po projití kurzem máte moji podporu v  FB skupině až do porodu Vašeho miminka, a nadále v mateřství. Pokud si nejste jisti, jestli je kurz zrovna pro Vás, nebo se na kurz opravdu, ale opravdu nechce partnerovi, věřte, že není jiná rada než do toho skočit a zkusit ho na vlastní kůži.


Ostatní setkání a semináře organizuji průběžně, někdy více, někdy méně.

Spoustu informací k plánovaným setkáním naleznete ve FB skupině:

Vědomé rodičovství - Vysočina a jihomoravský kraj a na mém FB profilu Ilona Punk.

Kdykoli mě ale můžete kontaktovat, ráda Vám plán na nejbližší období sdělím.


Individuální příprava a setkání - pokud Vás nezaujal společný kurz, seminář, nebo setkání je vždy možné domluvit individuální přípravu. Napište mi a najdeme společné ideální řešení.

Chcete si dohodnout termín setkání?

Navrhněte mi termíny, které by Vám vyhovovaly.

Do poznámky mi prosím napište, co pro Vás mohu udělat. Ať vím kolik času mám na setkání rezervovat. Co nejdříve se Vám zpět ozvu.

Na individuální konzultace mám vyhrazená dopoledne v úterý a středu. Pokud tyto dny pro Vás nejsou vyhovující budeme hledat jiný termín. :)