Kurzy, přednášky a setkání

Podpora v průběhu těhotenství, u porodu a v šestinedělí probíhá vždy podle potřeb rodičů. Nedokážu Vám předem říct, kolik můj "balíček" obsahuje setkání a kolik hodin společně strávíme. Jsou ženy, pro které je dostačující setkat se před porodem pouze jednou, ale jsou také ženy, které potřebují setkání každých 14 dní. Pokud si vyberete jako Vaši podporu mě, nečekejte předem daná pravidla. Vše budeme přizpůsobovat průběžně podle Vašich požadavků, a potřeb. Cíl mám jediný, abyste se cítili co nejlépe, klidně a bezpečně. Myslím, že jak se budete cítit a co budete potřebovat, předem určit nedokážeme a proto volím cestu věčné improvizace. :)
Zpravidla podporuji a doprovázím rodiče, kteří prošli kurzem Jemného Zrození. K tomuto rozhodnutí mě přivedlo vícero důvodů, tím hlavním důvodem jsou možnosti. Možnosti, které máme v podobě hypnoporodních technik pro úlevu, naladění se na porodní proces, miminko a Vaše tělo. Jde o věci, které ženě u porodu není prostor vysvětlit a co si budeme povídat, spousta z nich je potřeba i vědomě trénovat, vědomě poznávat své tělo a porozumět mu. Dalším důvodem je také muž. I muži po našem kurzu mají více možností, jak být ženě nápomocni. V této kombinaci dokážeme podmínky u porodu ovlivňovat tak, aby se porod zbytečně neprotahoval, žena se cítila klidně a v bezpečí. Tímto dokážeme zvýšit na maximum pravděpodobnost, že porod opravdu proběhne podle Vašich představ.
Pokud si nejste jisti, jestli jsem ta pravá pro doprovod k Vašemu zrození rodiny, kontaktujte mě. Dohodneme si spolu setkání, probereme Vaše představy a zjistíme, jestli zrovna já budu mít tu čest stát při Vašem boku v průběhu porodu Vašeho miminka. Je pro mě maximálně důležité, abychom si lidsky skutečně sedli, abychom se společně cítili dobře a měli podobné představy o průběhu porodu, poporodním období, kojení a péči o děti. Jedině tak, je moje práce opravdu 100% efektivní. Dovolte mi tedy prosím případně i ten komfort, říci vám s doprovodem ne. Pracuji srdcem, intuitivně. Nedokážu dělat podporu u porodu všem párům, kteří mě o to požádají. Ač mě to opravdu upřímně mrzí, tak nyní již vím, že bych tak nedělala svoji práci tak, jak ji chci dělat. Nepracovala bych tak, jak to cítím.
Po prvním setkáním si tedy dopřejme pár dní na vstřebání pocitů. Dejme si prosím nějaký čas, třeba jen den, dva, nechme si vzájemné pocity sednout. :) Jedině tak cítím, že si oboustranně dovolíme říci i případné ne a vzájemně si ho nebrat osobně.

Víkendové kurzy kompletní předporodní přípravy s hypnoporodem Jemného Zrození, relaxační den Hypnoporod pouze pro ženy a nově kurzy Jemné šestinedělí (kurzy zaměřené na brzké poporodní období, šestinedělí a kojení momentálně připravujeme. Kurz bude pro páry, nebo ženy samotné).

Veškeré informace ke kurzům naleznete na www.jemnezrozeni.cz

Jsem lektorkou pro kraj Vysočina, od ledna 2020 je možné kurzy se mnou navštívit pouze v Třebíči.

Z termínů mých kurzů můžete vybírat zde:

https://jemnezrozeni.cz/terminy/?filter-course=&filter-locality=&filter-lecturer=82


Kurzy Jemného Zrození vnímám jako naprosto úžasné pro jejich atmosféru a množství informací.

Na kurzu spolu strávíme 2 dny, během kterých se Vám budu snažit odpovědět na otázky, které kolem porodu máte. Po projití kurzem máte moji podporu až do porodu Vašeho miminka a nadále v mateřství. Pokud si nejste jisti, jestli je kurz zrovna pro Vás, nebo se na kurz opravdu, ale opravdu nechce partnerovi, věřte, že není jiná rada, než do toho skočit a zkusit ho na vlastní kůži. :)


Ostatní setkání a semináře organizuji průběžně, někdy více, někdy méně.

Spoustu informací k plánovaným setkáním naleznete ve FB skupině:

Vědomé rodičovství - Vysočina a Jihomoravský kraj a na mém FB profilu Ilona Punk.

Kdykoli mě ale můžete kontaktovat, ráda Vám plán na nejbližší období sdělím.

info@ilonapankova.cz


Individuální příprava a setkání - pokud Vás nezaujal společný kurz, seminář nebo setkání, je vždy možné domluvit individuální přípravu. Napište mi a najdeme společné ideální řešení.

Chcete si dohodnout termín setkání?

Navrhněte mi termíny, které by Vám vyhovovaly.

Do poznámky mi, prosím, napište, co pro Vás mohu udělat. Ať vím kolik času mám na setkání rezervovat. Co nejdříve se Vám zpět ozvu.